Online: Praca zdalna po mistrzowsku

17 marca 2021 10:00-14:00

Praca zdalna po mistrzowsku

-    zajęcia prowadzone on-line, za pomocą specjalnej platformy internetowej, umożliwiającej komunikację pomiędzy wykładowcą a uczestnikami, pozwalającej także na zadawanie pytań wykładowcy w formie chatu,

-    uczestnicy przed szkoleniem otrzymają na wskazane w karcie zgłoszeniowej adresy e-mail zaproszenia wraz z linkami do wirtualnego pokoju, w którym będą mogli wziąć udział w szkoleniu,
-    platforma szkoleniowa na której odbywają się zajęcia jest dostępna przez przeglądarkę internetową w dowolnym komputerze lub przez aplikację w smartfonie.

Doświadczony praktyk biznesu, ekspert i wieloletni szkoleniowiec. Specjalizuje się w obszarach: zarządzanie, przywództwo, zarządzanie stresem, negocjacje, wystąpienia publiczne i prezentacje, zarządzanie zmianą, rozwój osobisty i obszar HR. Wykładowca na studiach MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz w Wyższej szkole Logistyki w Poznaniu. Autor Instrukcji rozwoju procesu coachingowego dla MŚP w projekcie JOSEFIN (Urząd Marszałkowski w Poznaniu). Autor ponad 120 publikacji w magazynach m.in.: „Personel i Zarządzanie”, „Personel Plus”, „As Sprzedaży”, „Szef Sprzedaży”, „Harvard Business Review”. Brał udział w ponad 18 projektach szkoleniowych i coaching’owych EFS PO Kapitał Ludzki na terenie całego kraju (mi. dla PKO BP, BPH, WUP w Szczecinie, Banki Spółdzielcze, BZWBK, Urząd Marszałkowski w Poznaniu). Zwycięzca Plebiscytu „Porady praktyków 2013” portalu Treco.pl; laureat Ogólnopolskiego Konkursu: „Efektywny Trener Biznesu” organizowany przez Polish Society for Training & Development) z Warszawy za rok 2015/2016; finalista konkursu regionalnego w 2007 roku („Gazeta Wyborcza – Poznań) „Mówca znakomity”.

1. Czym jest praca zdalna?
2. Gdzie można wdrożyć pracę zdalną?
3. Aspekty prawne i kosztowe w zakresie wykonywania pracy zdalnej
4. Praca zdalna innowacyjna forma i organizacja pracy
5. Cechy pracy zdalnej
6. Korzyści z wdrożenia pracy zdalnej
7. Różne Formy pracy zdanej
8. Jacy pracownicy mogą wykonywać pracę zdalną - branże, działy, wydziały
9. Profil telepracownika wykonującego pracę zdalną - kompetencje, osobowość, dyscyplina, zaangażowanie,
10. Budowanie automotywacji w pracy zdalnej
11. Planowanie i organizacja czasu pracy zdalnej, wymiar pracy zdalnej
12. Organizacja miejsca pracy i narzędzi do jej wykonywania
13. BHP w pracy zdalnej
14. Jak się przygotować do wykonywania pracy zdanej
15. Praca zdalna, a domownicy, czyli kiedy pracować?
16. Cele, zadania, monitoring i kontrola i rozliczanie się z efektów pracy zdalnej
17. Praca zdalna – za i przeciw
18. Dotychczasowe doświadczenia w Organizacjach w organizacji i realizacji pracy zdalnej.
19. Perspektywy rozwoju pracy zdalnej
20. Zarządzanie pracownikiem wykonującym pracę zdalną